Porażka na początek....

Porażka na początek, nasi piłkarze nie podjęli walki w pierwszej połowie. W pierwszej połowie dominowali zawodnicy z Jarosławia, stwarzali sytuacje i strzelali gole pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla gości. Lecz w drugiej połowie gospodarze zdecydowali się na zmiany wszedł Adrian Żuk oraz Bartłomiej Wysocki. Santos zaczął atakować, ale nic z tego. W ataku pojawił się Kamil Gawura który został faulowany w polu karnym, "jedenastkę" pewnie wykorzystał nasz nowy kapitan Dominik Skrzypek. Losy spotkania się odwróciły nagle Santos "nabrał wiatr w żagle" i szybko strzela Dawid Kuczkowski po stworzonej samodzielnie sytuacji, ogrywając 3 zawodników.

Jak padły bramki:

1:0 : Wrzutka z rzuty rożnego błąd bramkarza któremu piłka wypada z rąk i dobija na pustą bramkę zawodnik z Sanu

2:0: Wyrzut z autu po którym "urywa" się stoper z Piwody, piłka została na 11 metrze dobiega do niej zawodnik z Jarosławia i uderza w boczną siatkę.

3:0: Długa piłka na napastnika, który naciskał na obrońcę po czym stoper strzela samobója.

4:0: Pozostawiony bez opieki napastnik podaje do zawodnika który wybiegał  "sam na sam" nie pozostało mu nic innego, niż strzelić bramkę.

4:1: Pewnie wykorzystany rzut karny.

4:2: Lewy pomocnik dostaje piłkę po czym ogrywa obrońców i strzela w krótki róg bramki

5:2: Rzut wolny na 30 metrze, wrzutka w pole karne tam urywa się stoper, dopada piłkę zawodnik z Jarosławia strzał w długi róg bramki i koniec meczu.